Medewerkers

Marina Wintein 

algemeen onthaal & vrijwilligersadministratie 
02 512 34 25 
marina.wintein@demarkten.be

Sanna El Kbiach 

cursusadministratie & onthaal 
02 512 34 25 
sanna.elkbiach@demarkten.be

Francine Cay 

zaalgebruik & onthaal 
02 512 34 25 
zaalgebruik@demarkten.be 

Hanne De Nil 

stafmedewerker projecten & tentoonstellingen 
02 512 34 25 
hanne.denil@demarkten.be

Hilde Van Geel 

stafmedewerker productie & projecten
02 512 34 25 
hilde.vangeel@demarkten.be

Eva Wilsens 

centrumverantwoordelijke 
02 512 34 25
eva.wilsens@demarkten.be

Hanne Reyners 

stafmedewerker communicatie
02 512 34 25 
hanne.reyners@vgc.be

Saloua Achabouch 

medewerker communicatie & onthaal  
02 512 34 25
saloua.achabouch@demarkten.be

Ruth Flikschuh 

stafmedewerker zakelijk beheer & residenties
02 512 34 25 
ruth.flikschuh@demarkten.be 

Ikuko Ueba 

boekhouding & cursussen
02 512 34 25 
ikuko.ueba@demarkten.be 

Galina Kardasheva 

onderhoud 

Mimount Masaoudi 

onderhoud

Djiba Diallo Issiaga 

onderhoud 

Patrick Nkuli Bompeti 

technische ondersteuning groepen & programma’s

Arif Asanovski 

technische ondersteuning groepen & programma’s 

Siham Swaileim 

huisbewaarder 
02 550 57 60 

Joshua Müller

stagiair sociaal cultureel werk
02 512 34 25 
joshua.muller@demarkten.be

Myriam Drabs

medewerker Forsiti'A
02 512 34 25 
myriam.drabs@demarkten.be