Medewerkers

Marina Wintein 

algemeen onthaal en vrijwilligersadministratie 
02 512 34 25 
marina.wintein@demarkten.be

Sanna El Kbiach 

cursusadministratie en onthaal 
02 512 34 25 
sanna.elkbiach@demarkten.be

Francine Cay 

zaalgebruik en onthaal 
02 512 34 25 
zaalgebruik@demarkten.be 

Hanne De Nil 

stafmedewerker communicatie en tentoonstellingen 
02 512 34 25 
hanne.denil@demarkten.be

Hilde Van Geel 

stafmedewerker productie & projecten
02 512 34 25 
hilde.vangeel@demarkten.be

Eva Wilsens 

centrumverantwoordelijke 
02 512 34 25
eva.wilsens@demarkten.be

Saloua Achabouch 

medewerker communicatie en onthaal  
02 512 34 25
saloua.achabouch@demarkten.be

Ruth Flikschuh 

stafmedewerker zakelijk beheer 
02 512 34 25 
ruth.flikschuh@demarkten.be 

Ikuko Ueba 

boekhouding 
02 512 34 25 
ikuko.ueba@demarkten.be 

Galina Kardasheva 

onderhoud 

Mimount Masaoudi 

onderhoud

Djiba Diallo Issiaga 

onderhoud 

Patrick Nkuli Bompeti 

technische ondersteuning groepen en programma’s

Arif Asanovski 

technische ondersteuning groepen en programma’s 

Siham Swaileim 

huisbewaarder 
02 550 57 60 

Khalid Es Sanfaoui

administratief ondersteuner
02 512 34 25 
khalid.essanfaoui@demarkten.be

Joshua Müller

stagiair sociaal cultureel werk
02 512 34 25 
joshua.muller@demarkten.be

Myriam Drabs

medewerker Forsiti'A
02 512 34 25 
myriam.drabs@demarkten.be